
Смартфон Oscal C20 Pro 2/32GB Dual Sim Green
3 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: C20 Pro 2/32GB Green
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Бюджетний телефон з трендовим дизайном Витвір мистецтва у ваших руках Витончена задня панель із тендітним візерунком у живих кольорах, надає стильний та вишуканий вигляд. Монолітний корпус із скругленими кутами, при вазі всього 156 г, робить смартфон більш делікатним і зручним. Якість зображення за межами очікування 6.088" HD+ Екран Відкрийте для себе більше краси завдяки великому 6,088-дюймовому повноекранному дисплею. Роздільна здатність 720*1560 HD+ робить деталі яскравими, а кольори насиченими, контрастними та сяючими. Співвідношення екрана до корпусу 85%. Темний режим додасть комфорту вашим очам під час перегляду. Підтримка двох SIM-карт Використовуйте одну SIM-карту для роботи, а іншу – для розваг. Легко перемикайтеся між двома SIM-картами відповідно до ваших потреб. Функція навігації Завдяки трьом навігаційним системам GPS, Beidou, сміливо досліджуйте нові місця, не боячись заблукати. Легке підключення Безліч варіантів підключення включаючи мережу 3G, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth версії 4.2, FM-радіо, мікро-USB та роз'єм для навушників 3,5 мм. Смарт-опція розблокування обличчям Розумніше і безпечніше. Він впізнає ваше обличчя та миттєво розблокує телефон. Пароль не потрібен. Плавний і стабільний Чотириядерний процесор Unisoc SC7731E покращує продуктивність на 20% і знижує споживання енергії на 30%. Він достатньо потужний, щоб забезпечити безперебійну роботу як для потокового відео, так і для ігор. Зберігайте чудові моменти не лише у спогадах, скористайтесь камерою. Підтримка панорамних, уповільнених та багатьох професійних режимів фото i вiдео для яскравих знімків. Велика батарея місткістю 3380 мАг забезпечить до 24 годин безперервного музичного дозвілля. Розважайтеся протягом дня без частих потреб підзарядки. Порт micro-USB підтримує зарядку на швидкості 5 Вт. Нова ОС Android 11.0 З ОС Android 11.0 (Go edition), смартфон стає на 20% швидшим та ефективнішим. Новий мінімалістичний інтерфейс з оптимізованими шпалерами та іконками дозволяє легко читати та працювати. Крім того, захист конфіденційності покращено за допомогою ОС Android 11.0 та вбудованого App Freezer для безпечнішого використання. Смарт-додаток Freezer Один клік, щоб заморозити небезпечні додатки в спеціалізованій холодній кімнаті та припинити їх запуск. Крім того, Freezer допоможе зберегти оперативну пам'ять, щоб запускати застосунки плавно, зменшивши їх навантаження й енергоспоживання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Зелёный |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 3380 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 156 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 155.4х73.5х9.5 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.09 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 5 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | Unisoc SC9863A (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 1560 x 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 2 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴











