Форма духовки HomeMade Plus Ідеальна духова шафа для професійних результатів Духова шафа, яка тепер ще просторіша, має овальну форму, що створює ефект традиційної дров"яної печі. Це забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, що, повністю огортаючи страву, робить її ніжною та соковитою всередині й неймовірно хрусткою зовні. У камері об"ємом 71 л із заглибленими боковими стінками повітря розподіляється ще краще. Завдяки цьому у всій духовій шафі підтримується однакова температура, що забезпечує рівномірне випікання страви. Спеціальний напрямок циркуляції повітря створює професійні умови приготування їжі на одному або одночасно на кількох рівнях духової шафи. Випікання на кількох рівнях Багато страв на одному диханні Поєднання технології MultiFlow 360° і форми HomeMade у деяких моделях духових шаф Gorenje допомагає досягти фантастичних результатів: приготування страв одразу на п"яти деках. Причому смаки й аромати не змішуються. Оптимізований розподіл повітря гарантує, що на всіх рівнях їжа готується рівномірно. Великий розмір духової шафи також забезпечує чудовий огляд. SilverMatte Неймовірно стійке та гладеньке покриття Якість і тип емалі вкрай важливі для духової шафи та її роботи. SilverMatte — високостійкий і міцний матеріал, який може витримувати екстремальний жар і піролітичне очищення за температури до 500 °C. Цим матеріалом без мікропор покрито поверхні духової шафи та дек, що робить їх стійкими до високих температур, мікрохвиль і пари. Потрійне покриття внутрішніх поверхонь духової шафи сприяє відбиттю тепла й забезпечує додаткову ізоляцію, тому її внутрішня частина завжди залишається стерильною й безпечною. AquaClean Просте та зручне чищення Завдяки використанню абсолютно нової емалі в усіх лініях нових духовок Gorenje функцію AquaClean було значно покращено. Функція AquaClean — це значна допомога в очищенні камери духовки. Усе, що потрібно робити — після кожного випікання налити на деко півлітра води й увімкнути функцію AquaClean. Усього за 30 хвилин результат чищення спостерігатиметься по всій поверхні та на деках для випікання. Плями та жир розм’якшуються, тому їх легко витерти, і духовка залишається вільною від плям.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 597 х 595 х 547 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 583-600 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 597 х 595 х 547 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-568 х 583-600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 11 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 11 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | Каталитическая |
| Метод очищення | каталітичний |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Об'єм | 71 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 71 |
| Потужність підключення | 3300 Вт |
| Таймер | електронний програматор |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | нержавеющая сталь |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 15 720 ₴








