
Смартфон Infinix Hot 12 Play X6816D 4/64GB Dual Sim Gold
5 671 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
IPS-дисплей На яскравому 6.82” IPS-дисплеї з роздільною здатністю HD+ 90 Гц зображення виглядає яскраво та реалістично. Акумулятор 6000 мА*год HOT 12 Play обладнаний потужним акумулятором ємністю 6000 мА * год. Разом з інтелектуальною системою керування енергоспоживанням це дозволяє смартфону демонструвати відмінну автономність. Ігровий процесор HOT 12 Play має потужний процесор Unisoc Tiger T610. Разом з інтелектуальною системою управління енергоспоживанням це дозволяє смартфону демонструвати відмінну автономність та неймовірну продуктивність у іграх. Багато пам’яті не буває Завдяки оперативній пам’яті об’ємом 4+3 ГБ та вбудованій пам’яті об’ємом 64 ГБ можна встановити багато додатків та перемикатися між ними без втрати продуктивності. Додатково у смартфоні можна встановити картку пам’яті об’ємом до 512 Гб. Карту пам’яті можна використовувати одночасно з двома SIM-картами (обидва SIM-слоти підтримують 4G). Дисплей Punch Hole Особливість дисплея Punch Hole Display - фронтальна камера у вигляді крихітного отвору, яка надає більше корисного простору додатків і виглядає стильно. Щоб наблизитись до досконалості, інтерфейси програм були змінені для повної інтеграції з новим типом дисплея. А режим захисту очей регулює насиченість відтінків, зменшуючи частину синього кольору і тим самим знижує навантаження очі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Цвет | Золотистый |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вспышка основной камеры | четверная светодиодная |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | золотистий |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Основна камера | 13+2 Мп+AI Сam |
| Основная камера | 13+2 Мп+AI Сam |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1612х720 |
| Роздільна здатність | 1612х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | есть |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 5 671 ₴







