
Планшет Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" SM-T225 4/64GB 4G Grey (SM-T225NZAFSEK)
5 777 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-T225NZAFSEK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Грайте де завгодно Насолоджуйтесь переглядом фільмів і іграми на широкоугольном 8.7-дюймовому екрані. Зменшені рамки навколо дисплея забезпечують максимальний ефект занурення в контент. Завдяки компактному форм-фактору пристрою ви зможете грати годинами безперервно без будь-якої втоми. Створено, щоб доповнювати Шукаєте компроміс між зручністю і стилем? Galaxy Tab A7 Lite пропонуємо вам і те, і інше в тонкому корпусі. Цей портативний планшет товщиною всього 8 мм і вагою 366г легко поміститься в вашу сумку і ви його навіть не помітите. Вибирайте один з доступних кольорів: Темно-сірий або Срібло. Весь спектр жестів однією рукою Управляти планшетом однією рукою? Легко! Меню на основі жестів дозволяє вам робити такі речі, як повертатися Назад, переглянути Недавні додатки і повернутися на Головний екран одним рухом великого пальця. Відчуйте зручність на кінчиках пальців з Galaxy Tab A7 Lite завдяки дюжині функцій управління жестами. Камера для найважливіших моментів Камера Galaxy Tab A7 Lite готова відобразити і поділитися найголовнішими моментами вашого життя. Знімайте портрети або захоплюючі краєвиди на основну камеру 8МП, завдяки чому всі ваші спогади залишаться яскравими і чіткими. Театр завжди поруч Тонкі рамки навколо дисплея - більше контенту на 8.7-дюймовому екрані компактного планшета. Насолоджуйтесь переглядом улюбленого кіно і серіалів з друзями вдома чи на вулиці завдяки наявності стереодинамиков, що забезпечують якісний об’ємний звук. Зберігайте найцінніше Galaxy Tab A7 Lite оснащений 32 / 64Гб внутрішньої пам’яті для зберігання всіх фото і відео у високій роздільній здатності. Також ви можете розширити пам’ять за допомогою карти microSD об’ємом до 1 ТБ. Зберігайте більше улюблених моментів на Galaxy Tab A7 Lite. Заряду вистачить надовго Galaxy Tab A7 Lite має більшу потужність, ніж можна очікувати від настільки елегантного пристрою. Акумулятор ємністю 5100 мАч дає можливість надовго забути про зарядному пристрої, так що ви легко можете не брати його з собою на прогулянку або при тривалому перегляді контенту. Залишайтеся на зв’язку разом з Galaxy Зробіть своє життя зручніше за допомогою бездротового з’єднання між вашими пристроями Samsung Galaxy. Увійдіть до свого облікового запису Samsung і підключіть Galaxy Tab A7 Lite до смартфону. Потім ви зможете приймати дзвінки і відправляти текстові повідомлення зі свого планшета, а також підключитися до мобільного точки доступу, не дістаючи смартфон з кишені. Відкрийте свій YouTube Premium Сервіс YouTube Premium і мобільні пристрої Galaxy об’єдналися, щоб ви могли дивитися улюблений контент на YouTube без зупинок. Насолоджуйтесь переглядом без реклами, у фоновому режимі і в режимі Оффлайн в додатках YouTube і YouTube Music. При покупці планшета Galaxy Tab A7 Lite 2 місяці використання сервісів безкоштовно. Цифрова майданчик для навчання і розваг Дитячий режим Samsung Kids дозволяє створювати безпечне середовище для ваших дітей. Просто натисніть на іконку Дитячого режиму на Панелі швидкого доступу і насолоджуйтеся додатками з персонажами, які живуть у віртуальному світі. Функція батьківського контролю дозволяє контролювати використання планшета і ігровий час, тому ви спокійно можете передавати пристрій дітям. Багаторівнева система захисту тепер доступна кожному Багаторівнева система безпеки Samsung Knox - надійний захист даних. Ваша персональна інформація захищена від шкідливих ПО і хакерських атак за допомогою багаторівневої платформи безпеки Knox.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 11 |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 5100 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Вес | 371 г кг |
| Встроенная память | 64Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | PowerVR GE8320 |
| Диагональ экрана | 8.7" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 8.7" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Количество SIM-карт | 1 |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Процессор | Mediatek Helio P22T (2.3 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разрешение | 1340x800 |
| Розблокування по обличчю | є |
| Розмір (ВхШхГ) | 212.5 х 124.7 х 8 мм |
| Серия | Samsung Galaxy Tab A7 Lite |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | TFT |
| Толщина корпуса | 8 мм |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Фронтальная камера | 2 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 5 777 ₴










