
Смартфон Umidigi Bison GT2 Pro 5G 8/256GB Dual Sim Hack Black_
14 799 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Umidigi Bison GT2 Pro 5G – максимальна версія, найпродуктивніша захищена модель компанії в 2022 році. Так, смартфон досить гарний у плані захисту, продуктивності, та й ергономіка у нього не страждає. Корпус повністю прогумований, він відмінно справляється з різними випробуваннями, на кшталт ударів або занурень у воду. Ще б пак, офіційний стандарт захисту - IP69K, і з ним Ви точно зможете користуватися девайсом де завгодно. Товщина корпусу становить 12.9 мм, девайс дуже добре лягає в руку і жодних питань не викликає у плані зручності. За дизайном все дуже строго і класично, з моделлю Bison є досить багато подібностей, і це плюс. Камера фронтальна розташована прямо в дисплеї центром - виглядає сучасно. На корпусі є кріплення для шнурка, а торці вкриті вставкою з алюмінієвого сплаву. Як виглядає, так і захищений смартфон досить добре – це повноцінний флагман. У плані техніки у смартфоні є багато цікавого. Насамперед - дисплей діагоналлю 6.5 Дм та роздільною здатністю FullHD+. Ця матриця отримала частоту оновлення 90 Гц, що дуже добре позначилося на плавності роботи та відчуттям смартфона. Так, варто віддати належне процесору Dimensity 900, який вперше серед конкурентів встановили саме Umidigi. Швидкість його практично флагманська, він порадує і технологіями, і можливістю працювати у режимі багатозадачності з дуже важкими додатками. Акумулятор ємністю 6150 мАг дозволяє смартфону приблизно 2 робочі дні на одному заряді видавати потрібну Вам продуктивність. В цілому, 64-Мп камеру смартфона так само не можна оминати стороною, адже за її допомогою смартфон можна вважати одним із найцікавіших мультимедійних захищеників!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UMIDIGI |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Dimensity 900 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| NFC | Є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 6150 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | Є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 280 г |
| Вспышка основной камеры | двойная светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 172.2х83.9х12.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.5 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | Чорний |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | Є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 64+8+5 Мп |
| Основная камера | 64+8+5 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Dimensity 900 |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Роздільна здатність | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | Є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 24 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 24 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Швидка зарядка | Є |
Информация для заказа
- Цена: 14 799 ₴





