
Смартфон Infinix Note 11 6/128GB Dual Sim Snow EU_
7 316 ₴
- Нет в наличии
- Код: Note 11 6/128GB Snow EU_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Infinix NOTE 11 вагою лише 184 грами та товщиною 7,9 мм втілює дизайн, натхненний Чумацьким Шляхом, із нанопокриттям, обробкою та дзеркальною якістю відбиття, що забезпечує тонку, добре відполіровану обробку. Він також оснащений дизайном AG Matte Glass Design, який гарантує вам надзвичайно зручне міцне захоплення під рукою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Micro-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G88 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | Є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | Є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 184 г |
| Вспышка основной камеры | есть |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.43x76.66x7.9 мм |
| Гарантия | 3 месяца |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | білий |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | Є |
| Основна камера | 50+2+0.3 Мп |
| Основная камера | 50+2+0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G88 |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Роздільна здатність | 2400x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | Є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Micro-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | есть |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | Є |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | Є |
Информация для заказа
- Цена: 7 316 ₴











