Форма духовки HomeMade Plus Ідеальна духова шафа для професійних результатів Духова шафа, яка тепер ще просторіша, має овальну форму, що створює ефект традиційної дров’яної печі. Це забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, що, повністю огортаючи страву, робить її ніжною та соковитою всередині й неймовірно хрусткою зовні. У камері об’ємом 71 л із заглибленими боковими стінками повітря розподіляється ще краще. Завдяки цьому у всій духовій шафі підтримується однакова температура, що забезпечує рівномірне випікання страви. Спеціальний напрямок циркуляції повітря створює професійні умови приготування їжі на одному або одночасно на кількох рівнях духової шафи. ExtraSteam Простіший спосіб запікання з парою Програма ExtraSteam створює ідеальне середовище з парою, щоб забезпечити високе підняття тіста та хрустку скоринку. Просто налийте трохи води в неглибоке деко та виберіть програму ExtraSteam, а про все інше подбає духова шафа. Функція PyroClean Висококласна функція самоочищення Піролітичне очищення — найефективніший і найпрогресивніший спосіб очищення духовки. Завдяки високій температурі очищення (до 500 °C) духовка стає повністю чистою, без єдиної жирної плями. Делікатне очищення триває 90 хвилин, очищення середнього ступеня інтенсивності — 120 хвилин, а інтенсивне очищення займає лише 150 хвилин. Ефект залежить від тривалості. Наприкінці залишається тільки витерти залишки. Духовка блокується під час очищення та відразу після нього, що робить її безпечною для всієї родини. SilverMatte Неймовірно стійке та гладеньке покриття Якість і тип емалі вкрай важливі для духової шафи та її роботи. SilverMatte — високостійкий і міцний матеріал, який може витримувати екстремальний жар і піролітичне очищення за температури до 500 °C. Цим матеріалом без мікропор покрито поверхні духової шафи та дек, що робить їх стійкими до високих температур, мікрохвиль і пари. Потрійне покриття внутрішніх поверхонь духової шафи сприяє відбиттю тепла й забезпечує додаткову ізоляцію, тому її внутрішня частина завжди залишається стерильною й безпечною. BigSpace Більше простору для більшої свободи кулінарних ідей Нове покоління духовок Gorenje приховує простір у верхній частині. Тепер оптимізований потік повітря циркулює всередині в іще більшому обсязі, обертаючись зовсім вільно. Збільшена місткість уможливлює використання більших дек і приготування більшої кількості їжі, тоді як зовнішні розміри залишаються незмінними. Тепер можна користуватися не трьома, як до цього, а п’ятьма рівнями духовки одночасно. Місткість варіюється до 75 л у стандартних духовках і до 53 л у мікрохвильових печах. Цей показник є одним із найбільших доступних на ринку. Система плавного закривання дверцят GentleClose Надзвичайна простота й безшумність Для плавного й абсолютно безшумного закриття дверцят духовки достатньо лише м’якого дотику. Система DC+ Ефективна система регулювання тепла Система DynamiCooling ефективно охолоджує зовнішні панелі духовки (або корпус) й запобігає пошкодженням, спричиненим високою температурою. У духовках із системою DynamiCooling+ теплові датчики регулюють охолодження зовнішніх стінок духовки, доки вони не досягнуть температури 60 °C. Це особливо зручно для духовок із функцією піролітичного очищення, яка працює за екстремально високих температур.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 597 х 595 х 547 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 564-568 х 583-600 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 597 х 595 х 547 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 564-568 х 583-600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 11 |
| Количество стекол дверцы | 4 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 11 |
| Кількість стекол дверцят | 4 |
| Метод очистки | Пиролитическая |
| Метод очищення | Пиролитическая |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Об'єм | 70 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 70 |
| Потужність підключення | 3300 Вт |
| Таймер | електронний програматор |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | нержавеющая сталь |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 13 714 ₴






