
Смартфон Infinix Hot 11 4/64GB Dual Sim Blue EU_
4 770 ₴
- Нет в наличии
- Код: Hot 11 4/64GB Blue EU_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Увага! В залежності від партії можлива відсутність української/російської мови. Для вирішення цієї проблеми просто оновіть програмне забезпечення. Смартфон Infinix Hot 11 працює на операційній системі Android 11. Діагональ його екрану складає 6,82 дюйми, частота дисплея 90Hz. Дисплей виготовлений з використанням технології IPS із гібридного скла. Смартфон оснащений восьмиядерним процесором Mediatek Helio G37. У смартфоні є дві основні та одна фронтальна камера. Також є слот під карту пам’яті microSD максимальною ємністю 512 Гб. У пристрій можна вставити відразу дві сім-картки nano-SIM. Модель підтримує стандарти мереж 2G/3G/4G LTE, GPS. Також є Wi-Fi та вбудований Bluetooth-модуль версії 5.0. На задній панелі розташований сканер відбитків пальців. Корпус смартфон пластиковий. Місткість акумулятора становить 6000 мАг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G37 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вага | 212 г |
| Вспышка основной камеры | четверная светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.77х76.29х8.99 мм |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.82 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | блакитний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2 Мп + AI |
| Основная камера | 50+2 Мп + AI |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G37 |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Разрешение | 1640 x 720 |
| Роздільна здатність | 1640 x 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | есть |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 4 770 ₴










