
Смартфон Infinix Hot 11 Play X688B 4/128GB Dual Sim Blue EU_
5 217 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Смартфон Infinix HOT 11 PLAY оснащений однокристальною системою MediaTek Helio G35 і РК-дисплеєм діагоналлю 6,82 дюйми, роздільною здатністю 1640х720 пікселів з краплеподібним вирізом для 8-мегапіксельної камери. В основній камері встановлені датчики зображення роздільною здатністю 13+AI Сam. У смартфон можна одночасно встановити дві SIM-карти та одну карту microSD. Телефон працює під керуванням операційної системи Android 11 із інтерфейсом XOS. Головною особливістю пристрою є великий акумулятор ємністю 6000 мА/год. Також він отримав сканер відбитків пальців на задній панелі, підтримку Bluetooth 5.0 та Wi-Fi 802.11 ac.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вага | 205 г |
| Вспышка основной камеры | четверная светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 171.8х77.9х8.9 мм |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.82 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Колір | блакитний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13 Мп+AI Сam |
| Основная камера | 13 Мп+AI Сam |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G35 |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Разрешение | 1640 x 720 |
| Роздільна здатність | 1640 x 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | есть |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 5 217 ₴





