
Смартфон Tecno Spark 8p (KG7n) 4/64GB Dual Sim Turquoise Cyan (4895180774829)
5 726 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4895180774829
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Яскравий дизайн і бічний сканер відбитків. Естетика та зручність в одному пристрої. Футуристичний дизайн SPARK 8P з лінійною текстурою та сканер відбитків пальців на бічній грані підкреслюють тонкість конструкції корпусу. Висока чіткість зображення із потрійною камерою 50МП. Поринь у світ ультрадеталізації 6.6” FHD+ екран та технологія DTS Свято звуку та відео Комбінація FHD+ екрану та технології об'ємного звуку DTS на SPARK 8P відповідає аудіовізуальному рівню кінотеатру. Великий акумулятор ємністю 5000 мАг Завжди залишайся онлайн Ємний акумулятор 5000 мАч з функцією енергозбереження значно збільшує час автономної роботи SPARK 8P. 8-ядерний процесор Helio G70 Зразок високої продуктивності Швидкий восьмиядерний процесор прискорює SPARK 8P миттєвий запуск додатків, відповідає за плавну анімацію і більше чіткі фото. Основна камера 50 Мп + алгоритм Remosaic Надчисте зображення Збережи приємні спогади від яскравих подій з основною камерою 50 Мп в SPARK 8P. Відчуй, як найкращі моменти життя оживають у пам'яті завдяки чудовій обробці фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G70 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | MicroUSB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вага | 222.8 г |
| Вспышка основной камеры | четверная светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.51х76.05х8.85 мм |
| Гарантия | 13 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.58 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | блакитний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+8+2 Мп |
| Основная камера | 50+8+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G70 |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Разрешение | 2408x1080 |
| Роздільна здатність | 2408x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | есть |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 5 726 ₴




