
Складаний стілець тринога Supretto 60270001, Червоний
219 ₴
- Нет в наличии
- Код: 60270001
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Складаний стілець тринога – зручний та простий стільчик, який відмінно підійде для подорожей, риболовлі, пікніків та інших видів активного відпочинку. Крім того, його можна розкласти у поліклініці чи громадському транспорті, якщо сидячого місця вам не дісталося. Мініатюрні розміри Стільчик має дуже компактні розміри, тому його можна брати із собою у походи чи подорож. Він легко поміститься в рюкзаку, сумці або навіть кишені. Завдяки триніжній конструкції стілець вимагає мінімум місця для встановлення. При цьому, незважаючи на мініатюрність, вона цілком підходить дорослій людині, досить стійка і надійна. Стійкий та міцний Каркас стільця виконаний з нержавіючої сталі, це додає стійкості: стільчик не гойдатиметься і створюватиме дискомфорт сидячому. Зручне сидіння виготовлене із міцної оксфордської тканини, яка не вицвітає і не тьмяніє з часом. Зручне транспортування Стілець тринога складається і розкладається миттєво, займає мало місця при зберіганні та транспортуванні, важить зовсім небагато. Переваги: Компактні розміри. Зручність у транспортуванні. Стійка конструкція. Простота та легкість у догляді.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Supretto |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | нет данных кг |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал каркаса | сталь |
| Материал конструкции | Тканина |
| Размеры | 220 х 220 х 280 мм |
| Розміри | 220 х 220 х 280 мм |
| Тип | Стілець |
Информация для заказа
- Цена: 219 ₴




