
Смартфон Oppo A16S 4/64GB Dual Sim Crystal Black_
6 354 ₴
- Нет в наличии
- Код: A16S 4/64GB Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
OPPO A16s Більше сховище, більший екран Екстраплавний, екстраоб'ємний 8-ядерний процесор Завдяки 4 Гб оперативної пам'яті всі твої програми працюють плавно. А 64 ГБ зовнішньої пам'яті зможуть вмістити всі твої фото, відео, програми та ін. Насолоджуйся іграми та переглядом онлайн-відео без затримок, завдяки потужному 8-ядерному процесору. Екран, в якому тонуть очі 16,55 см (6.52") екран із краплевидним вирізом та захистом очей З таким великим екраном насолоджуйся відео у повній мірі. Навіть при яскравому сонячному світлі легко побачити кожну деталь. Занурюйся повністю у звук відео, ігор чи музики з аудіосистемою Dirac 2.0. Тонкий, гладкий і дуже хваткий Ще тонший вигнутий корпус Завдяки 3D задній панелі та більш тонкому корпусу OPPO A16s добре виглядає і зручно відчувається в руці. Обирай з двох сміливих кольорів, які відповідають твоєму стилю. Одна мить і ти у справі Сканер відбитку пальця та AI розблокування обличчям Оснащений датчиком відбитку пальця та AI функцією розблокування обличчям AI. Тому OPPO A16s можна розблокувати одним дотиком або одним поглядом. Удосконалене розпізнавання обличчя OPPO ідентифікує тебе на основі 128 рис обличчя, що дає можливість миттєво отримати доступ до смартфону. Камера, що може все 13 Мп AI основна потрійна камера З потрійною AI основною камерою OPPO A15 ти можеш робити фото, про які мрієш. 13 Мп камера додасть знімку чіткості, 2-мегапіксельний макрооб'єктив зафіксує будь-яку дрібну деталь зблизька, а 2 Мп камера глибини кожен твій портрет зробить ідеальним. Твоя справжня краса 8 Мп Фронтальна камера з функцією AI Б'ютифікації Завдяки розробленій в OPPO технології б'ютифікації , OPPO A16s показує твою власну унікальну красу. Камера, що сама визначає стать, вік та особливості шкіри, завдяки спеціальним рішенням вдосконалює твій тон шкіри та робить її ідеальною на кожному селфі. Акумулятор, який продовжує працювати 5000 мАг акумулятор Наш акумулятор на 5000 мАг залишається з тобою протягом усього дня. Дивись HD-відео в Інтернеті до 16 годин або грай в ігри до 6 годин, не перериваючись на підзарядку Наша відданість якості Стандарт OPPO OPPO прагне поставляти товари, на які ти можеш розраховувати. Перш ніж потрапити до твоїх рук, телефон OPPO пройшов ретельне тестування, щоб забезпечити першокласну безпеку, довговічність та функціональність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вага | 190 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.8х75.6х8.4 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.52 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | чорний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2 Мп |
| Основная камера | 13+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G35 |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 6 354 ₴







