
Телескопічний монопод Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick Black (LYZPG01YM)
399 ₴
- Нет в наличии
- Код: LYZPG01YM
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Універсальний монопод Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick, виконаний з алюмінієвого сплаву, при цьому він дуже легкий (133 г) та зручний у використанні. Стильний та зручний монопод Mi Bluetooth Selfie Stick синхронізується зі смартфоном за допомогою технології Bluetooth 3.0. Його максимальна довжина становить 70 см. Затискач пристрою може обертатися до 270 градусів, що дозволить вам знімати практично з будь-якого ракурсу. Бездротова технологія Bluetooth 3.0 Завдяки прогумованій ручці, монопод зручно утримувати в руці. Затискач селфі-стіку має міцну, продуману конструкцію і здатний обертатися на 270 градусів, що дозволить вам зафіксувати найзабутніші кадри в компанії рідних та близьких вам людей. Поєднання монопода здійснюється за допомогою бездротової Bluetooth 3.0 технології. Легка та міцна алюмінієва штанга Монопод виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, а важить всього 133 г, що робить його зручнішим у використанні. Довжина монопода у складеному вигляді – 19 см, у розкладеному – 70 см. Після фотосесії складається одним рухом і перетворюється на маленький пристрій, який не займає багато місця навіть у невеликій жіночій сумочці. Конструкція майданчика для телефону, що обертається. Плавна зміна кута нахилу смартфона щодо стрижня в межах 270° дозволяє здійснювати зйомку навіть у незвичайних ракурсах. Вбудований акумулятор Монопод має вбудований акумулятор ємністю 65 мА*год. На корпусі монопода передбачено роз'єм Micro USB, а також мініатюрний світловий індикатор. LED-індикатор світиться синім кольором при повному заряді, а червоним – при розряді акумулятора. Силіконовий шнурок Приємна дрібниця – силіконовий шнурок на ручці пристрою, який призначений для зручного перенесення Mi Bluetooth Selfie Stick.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Черный |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 65 мАч |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Длина в сложенном виде | 19 см |
| Довжина у складеному вигляді | 19 см |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Емкость аккумулятора | 65 мАч |
| Колір | чорний |
| Максимальна довжина | 70 см |
| Максимальная длина | 70 см |
| Материал | Пластик, алюминий, силикон |
| Матеріал | Пластик, алюміній, силікон |
| Минимальная длина | 19 см |
| Мінімальна довжина | 19 см |
| Навантаження | Немає даних |
| Нагрузка | Нет данных |
| Подключение | Bluetooth |
| Радиус действия | - |
| Радіус дії | - |
| Тип подключения | Bluetooth |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Управление | Кнопка |
| Управління | Кнопка |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴







