
Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra 12/512GB Dual Sim Black (SM-S908BZKHSEK)
60 613 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-S908BZKHSEK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Реінкарнація концепції Galaxy Note Galaxy S22 Ultra – гідний наступник чеснот Note. Згладжені боки плавно перетікають у площини, довершуючи витонченість форми, в якій криється неймовірна потужність. Блок камер занурений у корпус, і лише блискучі оправи об’єктивів трохи видаються над рівною задньою панеллю. Перший Galaxy S із інтегрованим пером S Pen S Pen вперше стає невід’єним атрибутом моделі серії S. Вкладений знизу в корпус, він завжди напоготові, аби писати, малювати чи керувати телефоном. Мінімальна затримка відгуку в додатку Samsung Notes забезпечує відчуття, подібне до письма ручкою на папері, а квапливі нотатки легко перетворяться в розбірливий текст. Візьміть колір за відзнаку Будьте на вістрі трендів, обираючі виразні Бургунді чи Зелений. Або ж підкресліть свій стиль вишуканими та непідвладними примхам моди відтіками Фантом білий або Фантом чорний, що в поєднанні з елегантний дизайном справляють вражаючий ефект.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Алюминий + стекло |
| Тип матрицы | Dynamic AMOLED 2X |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Samsung Exynos 2200 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| NFC | Є |
| Wi-Fi | 802.11ax |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудиоразъем | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | Є |
| Безрамковий дисплей | Є |
| Беспроводная зарядка | есть |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 228 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.3х77.9х8.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.8" |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Защита от пыли и влаги | IP68 |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Колір | Чорний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | алюміній, скло |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 512 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 12 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | Є |
| Основна камера | 108+12+10+10 Мп |
| Основная камера | 108+12+10+10 Мп |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Samsung Exynos 2200 |
| Підтримка SD-карти | відсутня |
| Разрешение | 3200x1330 |
| Роздільна здатність | 3200х1440 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | Є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | Є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | есть |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 40 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 40 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 1x2.8 ГГц + 3x2.5 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | Є |
Информация для заказа
- Цена: 60 613 ₴








