Dual Cook. Технологія Dual Cook дає вам можливість користуватися верхньою та нижньою зонами приготування, які можна використовувати незалежно, з різними налаштуваннями температури та часу або ви можете використовувати духову шафу цілком для великих страв. Каталітичне очищення. Система каталітичного очищення дає змогу легко підтримувати духовку в чистоті. Каталітична панель на задній стінці камери поглинає пари й краплі жиру, що виникають під час приготування страв, а за високих температур залишки окислюються й руйнуються, перетворюючись на дрібний пил, який досить витерти вологою ганчіркою. Містка камера 64 літри. Містка духовка ємністю 64 літри дає змогу готувати набагато більше страв. Вона може легко вмістити великі предмети, як-от святкову індичку для всієї родини, а також має дві решітки для приготування різних страв. А клас енергоефективності. Духова шафа розроблена для забезпечення максимальної енергоефективності класу А, незважаючи на те, що духовка має велику площу. Зробивши свій будинок більш енергоефективним, ви зможете скоротити свої рахунки за електрику та заощадити гроші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Класс энергопотребления | A |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 570 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 572 х 549 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 570 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 572 х 549 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Довідник дверцят | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | нет данных |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Конвекция | є |
| Количество программ | 25 |
| Кількість программ | 25 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | каталітичний |
| Мощность подключения | 2800 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 64 |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 64 |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | 1600 Вт |
| Программы | конвекція, стандартний, верхнє нагрівання + конвекція, нижнє нагрівання + конвекція, професійне обсмажування, нижнє нагрівання, гриль з вентилятором |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | немає даних |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | рельєфні |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функция СВЧ | нет данных |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 15 994 ₴



