
Смартфон Infinix Hot 11S 6/128GB Dual Sim Polar Black
7 561 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нова сила відчуттів Смартфон укомплектований новим подвійним ігровим процесором G88, а висока продуктивність досягається шляхом ідеального поєднання CPU і індивідуального графічного чіпа, щоб відчути всю потужність у своїх руках. Супергладкий дисплей, зручність для ваших очей Чіткий 90 Гц 6.7" дисплей FHD+ ідеально підходить для ігор, переглядів фільмів та скролінгу стрічки новин та соціальних мереж. Екран має функцію захисту очей від випромінювання синього світла. Частота оновлення 90 Гц Частота дискретизації 180 Гц 6.78’’ дюйма IPS Дисплей FHD+ Роздільна здатність Blue light: Захист очей від випромінювання синього світла Сила швидкості, сила вашого дня Швидка зарядка 18 Вт з Type-C HOT 11S укомплектований потужною батареєю місткістю 5000 мА*г з технологією Power Marathon, яка дає понад 2 додаткових годин розмов при зарядці батареї всього 5%, а завдяки швидкій зарядці ви можете збільшити час автономної роботи до 50% за 50 хвилин. 60 днів у режимі очікування 142 години відтворення музики 13 годин гри 51 годину в режимі розмови Вигравай завжди та всюди Суперзаряджена гра з прискорювачем Dar-link Ultimate. Покращений ігровий процес з індивідуальним графічним чіпом. Ігрова зона - всі ваші улюблені ігри в одному місці. Багатофункціональний NFC З допомогою NFC ви можете підключатись, обмінюватись даними та здійснювати швидкі платежі, де б ви не знаходились. Реально фантастичні фотографії Зафіксуйте важливі моменти з вашого життя завдяки 50 Мп камері з F1.6 діафрагмою та ширококутною лінзою. Високоякісні фото навіть при слабкому освітленні. А завдяки професійному режиму нічної зйомки отримайте справді казкові фото і вночі. Блискуча ніч Завдяки ширококутній 8 Мп передній камері знімайте якісні фото вдень та вночі. А завдяки подвійному спалаху на передній камері робіть блискучі селфі при поганому освітленні. Безпека та конфіденційність даних найважливіше Смартфон має функцію розблокування по обличчю та вбудований сканер відбитків пальцю на боковому корпусі для додаткової безпеки та зручності. Високоякісний звук Подвійні стереодинаміки з технологією обробки звуку DTS для повного занурення в музику. Заповніть кімнату музикою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вспышка основной камеры | четверная светодиодная |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | чорний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Основна камера | 50+2 Мп + AI |
| Основная камера | 50+2 Мп + AI |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 2460x1080 |
| Роздільна здатність | 2460x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | есть |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 7 561 ₴






