Realme 8i побудований на однокристальній платформі MediaTek Helio G96. Смартфон отримав екран IPS діагоналлю 6,6 дюйма роздільною здатністю Full HD+ з кадровою частотою 120 Гц, фронтальну камеру роздільною здатністю 16 Мп і основну камеру з датчиками роздільною здатністю 50, 2 і 2 Мп. Ємність акумуляторної батареї становить 5000 мА·ч, підтримується зарядка потужністю 18 Вт. Є сканер відбитків пальців - він розташований на бічній межі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | відсутнє |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Колір | чорний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Основная камера | 50+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Разрешение | 2412x1080 |
| Роздільна здатність | 2412x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 6 982 ₴








