
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Tiny Star Mini PPS (1USB, 3A) 18W Gray (TZVCHX-0G) + кабель USB-C
533 ₴
- Нет в наличии
- Код: TZVCHX-0G
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Baseus Tiny Star Mini PPS quick charger suit TZVCHX-0G - автомобільний зарядний пристрій, який розраховано для зарядки як смартфонів, так і планшетів. Зарядний пристрій дозволяє швидко і безпечно заряджати практично будь-які портативні пристрої за допомогою роз’єму USB Type C PD. Використовувані в зарядці матеріали і технології захисту виключать ймовірність короткого замикання, перегріву, надлишку заряду та інших небажаних факторів. В комплекті кабель довжиною 1 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Цвет | Серый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід USB | 3A |
| Выход USB | 3A |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Длина кабеля | 1 м |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кабель в комплекте | есть |
| Кабель у комплекті | є |
| Колір | сірий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Материал корпуса | металл |
| Матеріал корпуса | металл |
| Размеры | 73 х 33 х 33 мм |
| Розміри | 73 х 33 х 33 мм |
| Стандарти швидкої зарядки | Power Delivery |
| Стандарты быстрой зарядки | PD |
| Тип | автомобільний зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 533 ₴






