Корпус з високоякісної нержавіючої сталі і пластика. Довговічний мідний мотор. Висока продуктивність: 2 кг / хв. Металева робоча камера. Шнек і 3 змінні решітки з нержавіючої сталі (Ø 3 мм, 5мм і 7мм). Насадка «Кеббе». Насадка для приготування ковбас. Насадка-терка для дерунів і 2 терки. Cмозаточувальний ніж з кованої сталі. Фіксатор блокування головки. Функція реверс. Система захисту двигуна від пошкодження в разі блокування. Система захисту від перегріву мотора. Алюмінієвий піддон. Ніжки з нековзкого матеріалу. Легко розбирається і миється. Інструкція з рецептами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Astor |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диски для фарша | 3 шт. |
| Диски для фаршу | 3 шт. |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір корпусу | нержавіюча сталь із чорним |
| Мельничка | Нет |
| Млинок | немає |
| Мощность (при заклинивании) | 1400 Вт |
| Насадка для нарезки кубиками | отсутствует |
| Насадка для нарезки печенья | отсутствует |
| Насадка для нарізки кубиками | відсутня |
| Насадка для нарізки печива | відсутня |
| Насадка для приготування ковбас | є |
| Насадка-кеббе | є |
| Потужність (при заклинуванні) | 1400 Вт |
| Продуктивність | 2 кг/хв |
| Производительность | 2 кг/мин |
| Реверс | є |
| Соковитискач цитрусових | відсутній |
| Соковыжималка цитрусовых | отсутствует |
| Цвет корпуса | нержавеющая сталь с черным |
| Шинковка/терка | Да |
| Шинківка/терка | є |
| Шнековая соковыжималка (для томатов) | отсутствует |
| Шнековий соковитискач (для томатів) | відсутній |
Информация для заказа
- Цена: 2 554 ₴







