
Планшет Alldocube iPlay 40 8/128GB 4G Dual Sim Black (T1020S/AC-102512)
11 607 ₴
- Нет в наличии
- Код: T1020S/AC-102512
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Alldocube iPlay 40 оснащений 10,4-дюймовим екраном 2K FullView з роздільною здатністю 2000 х 1200, ширококутним оглядом і чудовою високою роздільною здатністю, забезпечуючи ідеальне зображення. Конструкція з вузькою рамкою 8 мм забезпечує більш високе співвідношення екрану до дисплея. Високоякісна технологія In-Cell Full Lamination абсолютно неймовірно здатна занурити вас в атмосферу. Більш того, вона забезпечує швидке реагування на дотики, роблячи кожен дотик приємним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alldocube |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android 10.0 |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 8.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 6000 mAh |
| Вес | 475 г кг |
| Встроенная память | 128 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Диагональ экрана | 10.4" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.4" |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 8 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 2 ТБ |
| Процессор | Unisoc Tiger T618 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 2 ТБ |
| Разрешение | 2000x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 248.1 х 157.86 х 8.2 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 8.2 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 11 607 ₴










