
Смартфон Infinix Smart 6 2/32GB Dual Sim Heart of Ocean
3 303 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
І на нараду, і на вечірку Під променями задньої кришки корпусу Smart 6 ідеально поєднуються пропорційні форми та найкращі у своєму класі функції. Легкий, як пір’їнка Тримайте його міцніше! Такий обтічний і такий тонкий корпус… про що ще можна мріяти? Дисплей 6.6" HD+ Smart 6 обладнаний великим дисплеєм 6.6 дюйма із високою роздільною здатністю 720х1600. Вам відкривається неперевершена картинка під час перегляду будь-якого контенту. Подвійна AI-камера 8 МП Доданий новий об’єктив ШІ, який забезпечує високу якість знімання в умовах поганої освітленості та дає змогу швидко зафіксувати всі прекрасні моменти життя. Невеликий, але потужний Восьмиядерний процесор допомагає підтримувати плавну анімацію, швидке завантаження застосунків і знімання чітких фотографій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 190 г кг |
| Вспышка основной камеры | двойная светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.64х76.6х9.05 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.6 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8 Мп+AI Сam |
| Основная камера | 8 Мп+AI Сam |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | Unisoc SC9863A (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Да |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 303 ₴











