Машинка для стрижки VT-2581 від компанії VITEK комплектується 4 знімними насадками, за допомогою яких ви зможете провести якісну стрижку волосся довжиною від 3 до 12 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitek |
| Количество насадок | 4 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Самозатачивающиеся лезвия | Нет |
| Материал лезвий | Керамика |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | немає |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | Нет |
| Вологе очищення/Використання в душі | немає |
| Время зарядки (аккум.) | 0 мин |
| Время работы (аккум.) | 0 мин |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | мережа |
| Индикатор зарядки | Нет |
| Колір | чорний з коричневим |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина | 12 мм |
| Максимальная длина | 12 мм |
| Матеріал лез | кераміка |
| Минимальная длина | 3 мм |
| Мінімальна довжина | 3 мм |
| Питание | сеть |
| Самозаточуючі леза | немає |
| Цвет | черный с коричневым |
| Час зарядки (акумулятор) | 0 хв |
| Час роботи (акумулятор) | 0 хв |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 753 ₴






