Зробити красиву коротку стрижку в домашніх умовах дозволить вам машинка для стрижки волосся VITEK VT-2570, що працює від мережі. У набір з машинкою входять захисна кришка, гребінець, ножиці, щіточка для чистки і мастило. Бажану довжину ви можете вибирати за своїм бажанням, встановивши одну з чотирьох насадок, розрахованих відповідно на 3 мм, 6 мм, 9 мм або 12 мм. Окремо варто відзначити низький рівень вібрації і шуму, що забезпечує максимальний комфорт у використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitek |
| Количество насадок | 4 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Самозатачивающиеся лезвия | Нет |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | немає |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | Нет |
| Вологе очищення/Використання в душі | немає |
| Время зарядки (аккум.) | Нет |
| Время работы (аккум.) | Нет |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | мережа |
| Индикатор зарядки | Нет |
| Колір | сірий із чорним |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина | 12 мм |
| Максимальная длина | 12 мм |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь |
| Минимальная длина | 3 мм |
| Мінімальна довжина | 3 мм |
| Питание | сеть |
| Самозаточуючі леза | немає |
| Цвет | Black-Grey |
| Час зарядки (акумулятор) | немає |
| Час роботи (акумулятор) | немає |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 684 ₴







