Особливості моделі: 2 в 1 - стрижка волосся і бороди 4 знімних гребеня Зручна петелька для підвішування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scarlett |
| Цвет | Черный |
| Количество насадок | 4 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Самозатачивающиеся лезвия | Нет |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | немає |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | Нет |
| Вологе очищення/Використання в душі | немає |
| Время зарядки (аккум.) | 0 мин |
| Время работы (аккум.) | 0 мин |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | Мережа |
| Индикатор зарядки | Нет |
| Колір | чорний |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина | 12 мм |
| Максимальная длина | 12 мм |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь |
| Минимальная длина | 3 мм |
| Мінімальна довжина | 3 мм |
| Питание | сеть |
| Самозаточуючі леза | немає |
| Час зарядки (акумулятор) | 0 хв |
| Час роботи (акумулятор) | 0 хв |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 469 ₴




