
Смартфон Xiaomi Poco M4 Pro 8/256GB Dual Sim Blue EU_
10 198 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
AMOLED DotDisplay FHD+ 90 Гц Найкращий у своєму класі Так ви правильно зрозуміли! У серії POCO M тепер використовується AMOLED-дисплей та підтримується простір DCI-P3. Кінематографічний широкий колірний простір у поєднанні з надвисокою контрастністю забезпечують ефект повного занурення. Дисплей з м’яким підсвічуванням для захисту ваших очей POCO M4 Pro оснащений чудовим датчиком освітлення, який здатний визначати найдрібніші зміни у освітленні та постійно налаштовувати дисплей на комфортну яскравість. Читайте вечорами з повним комфортом для очей та з легкістю користуйтеся смартфоном навіть за яскравого сонячного світла. Сертифікована технологія Eye Care Display знижує ризик погіршення зору через синє світло. Високопродуктивний восьмиядерний процесор Поєднання ядер ARM Cortex-A76 та Cortex-A55 у високошвидкісному процесорі забезпечує більш стабільну та плавну роботу. Швидка зарядка 33 Вт POCO M4 Pro оснащений передовою технологією MMT, яка забезпечує надвисоку ефективну зарядку - витратите всього 10 хвилин, щоб зарядити пристрій, а потім насолоджуйтесь 2-годинним переглядом відео. Першокласний тонкий та легкий смартфон з акумулятором підвищеної ємності 5000 мА год Винятково продуманий, тонкий та унікальний у своєму класі акумулятор ємністю 5000 мА год зберігає тонкість та забезпечує малу вагу POCO M4 Pro. Потужність та тривалий час роботи акумулятора дозволить вам користуватися пристроєм протягом усього дня
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G96 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 179.5 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 159.87х73.87х8.09 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.43" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | синій |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Основна камера | 64+8+2 Мп |
| Основная камера | 64+8+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G96 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Роздільна здатність | 2400x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота процесора | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 10 198 ₴






