
Оптичний привід DVD+/-RW ASUS ZenDrive U7M (SDRW-08U7M-U/SIL/G/AS) Silver
1 344 ₴
- Нет в наличии
- Код: SDRW-08U7M-U/SIL/G/AS
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зовнішній DVD-привід ZenDrive U7M з підтримкою носіїв формату M-Disc. Підтримка довговічних носіїв формату M-Disc Запис DVD-дисків на швидкості 8x Товщина корпусу - всього лише 13 мм Програмне забезпечення Nero BackItUp для Android-пристроїв Сумісність з платформами Windows і Mac Зовнішній оптичний привід у стилі Zen ASUS ZenDrive U7M - це зовнішній записуючий DVD-привід, виконаний у тонкому корпусі з відмінним дизайном у стилі Zen. Однією з особливостей даної моделі є підтримка довговічних оптичних носіїв формату M-Disc. Диски з терміном служби в 1 тисячу років На відміну від багатьох інших оптичних приводів, ASUS ZenDrive U7M є сумісним з носіями формату M-Disc, термін служби яких становить понад тисячу років. Технологія M-Disc - ідеальний засіб архівного зберігання особливо цінних даних. Тонкий і компактний пристрій Привід ASUS ZenDrive U7M виконаний в корпусі товщиною всього 13 мм, що робить його ідеальним аксесуаром для тонких і легких ноутбуків. Функціональне програмне забезпечення У комплект програмного забезпечення, що поставляється з ASUS ZenDrive U7M, входить онлайн-засіб створення резервних копій даних, призначений для смартфонів і планшетів, а також Cyberlink Power2go - інструмент для запису оптичних дисків з функцією шифрування конфіденційних файлів. Додаткові характеристики: Підтримка ОС: Windows 7, 8, 10, Vista, XP, Mac OS X Програмне забезпечення: Cyberlink Power2Go 8, Cyberlink PowerBackup 2.5, E-Green
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Интерфейсы | USB 2.0 |
| Тип | DVD-RW |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB |
| Вес | 0.228 кг кг |
| Габарити | 142.5 x 135.5 x 13.9 мм |
| Габариты | 142.5 x 135.5 x 13.9 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Запис CD-R/RW | 24х, 24х |
| Запис DVD-R/RW | 8х, 8х/6x |
| Запись CD-R/RW | 24х, 24х |
| Запись DVD-R/RW | 8х, 8х/6x |
| Зчитування CD-R/RW/ROM | 24x, 24x, 24x |
| Зчитування DVD-R/RW/ROM | 8x, 8x, 8x |
| Размещение | Внешние |
| Чтение CD-R/RW/ROM | 24x, 24x, 24x |
| Чтение DVD-R/RW/ROM | 8x, 8x, 8x |
Информация для заказа
- Цена: 1 344 ₴






