
Оптичний привід DVD+/-RW ASUS ZenDrive U9M (SDRW-08U9M-U/BLK/G/AS) Black
1 492 ₴
- Нет в наличии
- Код: SDRW-08U9M-U/BLK/G/AS
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Оптичний привід в стилі ультрабуків ASUS ZenDrive U9M - це зовнішній записуючий DVD-привід, виконаний в тонкому корпусі з відмітним дизайном в стилі Zen. Завдяки підтримці інтерфейсів USB Type-A і Type-C, його можна легко підключити до будь-якого сучасного комп"ютера. Оригінальний дизайн в стилі Дзен Привід ASUS ZenDrive U9M володіє корпусом товщиною всього 13 мм, що робить його ідеальним аксесуаром для тонких і легких ноутбуків. Його прикрашає обробка у вигляді концентричних кіл, типова для пристроїв ASUS, виконаних в стилі Дзен. Два інтерфейси За допомогою включених в комплект постачання кабелів цей привід можна підключити до портів USB, виконаних у вигляді як традиційного роз"єму Type-A, так і симетричного роз"єму Type-C. Диски з терміном служби в тисячу років На відміну від багатьох інших оптичних приводів, ASUS ZenDrive U9M є сумісним з носіями формату M - Disc, які можуть зберігати записану на них інформацію більше тисячі років, тоді як традиційні жорсткі диски і «флешки» гарантовано служать не більше десятиліття. Технологія M-Disc - ідеальний засіб архівного зберігання особливо цінних даних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Интерфейсы | USB 2.0 |
| Тип | DVD-RW |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB |
| Вес | 0.245 кг кг |
| Габарити | 142.5 x 135.5 x 13.9 мм |
| Габариты | 142.5 x 135.5 x 13.9 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Запис BD-R/RE | - |
| Запис CD-R/RW | 24х, 24х |
| Запис DVD-R/RW | 8х, 8х/6x |
| Запись BD-R/RE | - |
| Запись CD-R/RW | 24х, 24х |
| Запись DVD-R/RW | 8х, 8х/6x |
| Зчитування BD-R/RE/ROM | - |
| Зчитування CD-R/RW/ROM | 24x, 24x, 24x |
| Зчитування DVD-R/RW/ROM | 8x, 8x, 8x |
| Размещение | Внешние |
| Чтение BD-R/RE/ROM | - |
| Чтение CD-R/RW/ROM | 24x, 24x, 24x |
| Чтение DVD-R/RW/ROM | 8x, 8x, 8x |
Информация для заказа
- Цена: 1 492 ₴







