
Джерело безперебійного живлення LogicPower 650VA-6PS
2 693 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP4324
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Представлений в нашому каталозі інтерактивний ДБЖ LP 650VA-6PS відрізняється привабливими характеристиками і функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі. Безперебійний ДБЖ / UPS LP 650VA-6PS (лінійно інтерактивний тип) має показники потужності 455 Вт і вхідна напруга 165-275 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LP 650VA-6PS має на увазі: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автоподзарядка пристрою виконується в вимкненому стані. Має 6 євророзеток після UPS, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Пластик |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7.5 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Вес | 5.1 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Вихідні розетки | 6 х Schuko |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Время работы от батареи | 15 |
| Входное напряжение | 162-295 В |
| Выходные розетки | 6 х Schuko |
| Габарити (ШхВхГ) | 145х240х335 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 145х240х335 мм |
| Гарантия | 22 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Емкость батарей | 7.5 Ач |
| жк-дисплей | Нет |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество RJ-11 | Нет |
| Количество RJ-45 | Нет |
| Количество USB | 2 |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 6 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 6 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість RJ-11 | немає |
| Кількість RJ-45 | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 6 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Мощность активная | 455 Вт |
| Мощность полная | 501 - 1000 ВА |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 455 Вт |
| Потужність повна | 501 - 1000 ВА |
| РК-дисплей | немає |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | аппроксимированная синусоида |
| Форма выходного сигнала | аппроксимированная синусоида |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 693 ₴



