Stark ID 500 - електродриль, призначена для свердління отворів в деревині, металі та бетоні. Може використовуватися як шуруповерт для загвинчування шурупів та нарізання різьби. Дриль ID 500 володіє: Електронним регулюванням швидкості обертання; Реверсом; Армованим ротором і статором; Японськими сталевими підшипниками NKS і NMB; Полу-металевим швидкозажимним патроном; Ручкою з м"якою накладкою; Двометровим гумовим кабелем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | немає |
| Аккумулятор в комплекте | отсутствует |
| Акумулятор у комплекті | відсутній |
| Безщітковий двигун | немає даних |
| Бесщёточный двигатель | нет данных |
| Бит-насадки в комплекте | Нет |
| Біт-насадки у комплекті | немає |
| Вес | 1.65 кг кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр патрона | 1.5 - 10 мм |
| Додаткова акумуляторна батарея | немає |
| Дополнительная аккумуляторная батарея | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр патрона | 1.5 - 10 мм |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Емкость аккумулятора (диапазон) | Нет |
| Кейс | відсутній |
| Мощность | 500 |
| Мощность (диапазон) | 500-700 Вт |
| Місткість акумулятора (діапазон) | немає |
| Напруга акумулятора | немає |
| Напруга акумулятора (діапазон) | немає |
| Напряжение аккумулятора | Нет |
| Напряжение аккумулятора (диапазон) | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | без підсвічування |
| Потужність (діапазон) | 500-700 Вт |
| Реверс | є |
| Регулировка крутящего момента | Да |
| Регулювання крутного моменту | є |
| Тип аккумулятора | без акумулятора |
| Тип питания | Сеть |
| Тип устройства | дрель |
| Частота вращения | 2800 об/мин |
| Частота обертів | 2800 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 085 ₴






