Vention Phone Holder — універсальна підставка для смартфонів і планшетів із діагоналлю екрана від 4,5 до 10 дюймів, яка призначена для зручного розташування пристроїв. Підставку можна відрегулювати під кутом від 0 до 100°. Також для надійного розміщення тримача на поверхні, на нижній частині підставки є силіконові антиковзкі прокладки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Пользовательские характеристики | |
| Автомобильное крепление | Нет |
| Автомобільне кріплення | немає |
| Вага г. | 73 |
| Вес г. | 73 |
| Відстань між затискачами | - |
| Габарити | 99 х 85 х 28 мм |
| Габариты | 99 х 85 х 28 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Держатель | Универсальный |
| Диагональ устройства | 4.5" - 10" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ пристрою | 4.5" - 10" |
| Колір | рожевий |
| Конструкция | Наклонная |
| Конструкція | Похила |
| Кут обертання | - |
| Материал | ABS-пластик |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Расстояние между зажимами | - |
| Тип держателя | подставка |
| Тип тримача | підставка |
| Тримач | Універсальний |
| Угол вращения | - |
| Цвет | розовый |
Информация для заказа
- Цена: 126 ₴








