
Мобiльний телефон Nomi i1870 Dual Sim Black
619 ₴
- Нет в наличии
- Код: i1870 Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Комплектація: кабель USB; зарядний пристрій; інструкція з експлуатації; гарантійний талон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nomi |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IrDA | немає |
| SD-карта | microSD до 16 ГБ |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 400 мАг |
| Емкость аккумулятора | 400 мАч |
| Вес | 51.5 г кг |
| Габарити | 116х56х14 мм |
| Габариты | 116х56х14 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ дисплея | 1.77 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 1.77 |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Защита от влаги и пыли | Нет |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 16 ГБ |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 МБ |
| Объем оперативной памяти | 32 МБ |
| Объем встроенной памяти | 32 МБ |
| Основна камера | 0.08 Мп |
| Основная камера | 0.08 Мп |
| Поддержка SD-карты | 16 ГБ |
| Протиударний | Нет |
| Підтримка SD-карти | 16 ГБ |
| Разрешение дисплея | 128x160 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 160х128 |
| Розмір SIM-карти | немає даних |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Стандарты связи | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TFT |
| Фронтальна камера | немає |
| Фронтальная камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 619 ₴







