Машинка для стрижки VT-2574 від компанії VITEK, допоможе вам швидко і якісно робити стрижки навіть для дуже жорстких волосся. Завдяки легкості і компактності ця модель дуже зручна у використанні. Ергономічна форма дозволяє контролювати кожен рух приладу, забезпечуючи повний комфорт під час стрижки. Довгий шнур живлення не заважає під час стрижки, що важливо для створення якісної зачіски. 6 насадок дозволять вам вибрати відповідну в залежності від довжини волосся, якій ви хочете добитися.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitek |
| Цвет | Черный |
| Количество насадок | 6 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Самозатачивающиеся лезвия | Нет |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | немає |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | Нет |
| Вологе очищення/Використання в душі | немає |
| Время зарядки (аккум.) | Нет |
| Время работы (аккум.) | Нет |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | Мережа |
| Индикатор зарядки | Нет |
| Колір | чорний |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина | 21 мм |
| Максимальная длина | 21 мм |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь |
| Минимальная длина | 3 мм |
| Мінімальна довжина | 3 мм |
| Питание | сеть |
| Самозаточуючі леза | немає |
| Час зарядки (акумулятор) | немає |
| Час роботи (акумулятор) | немає |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 688 ₴






