
Монiтор Samsung 27" C27RG50 (LC27RG50FQIXCI) VA Black Curved
9 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: LC27RG50FQIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Частота оновлення екрану 240 Гц Надзвичайно швидка реакція з частотою оновлення екрану 240 Гц усуває затримку і миттєво реагує на дії гравця. Вигнутий екран Вигнутий екран з кривизною 1500R як би повністю перекриває поле зору ваших очей. Технологія G-Sync Compatible Сумісність з динамічною технологією синхронізації швидкості оновлення зображення монітора з частотою кадрів G-Sync Compatible усуває тремтіння і затримку, забезпечуючи плавність передачі динамічних ігрових сцен. Пориньте в кривизну Переможна кривизна. Випробуйте ефект повного занурення в кожній грі на зігнутому моніторі з кривизною 1500R. Тепер ви частіше будете виходити переможцем завдяки більш чіткому фокусуванні точки прицілювання, підвищує концентрацію уваги. Зір в безпеці Технологія вигнутих екранів Samsung чудово адаптована до особливостей поля зору людини. Тепер геймер бачить весь екран від краю до краю не змінюючи напрямок погляду. Очі не втомлюються навіть після тривалої ігрової сесії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 4.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | немає |
| Вага | 4.6 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | є |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Габарити (ШхВхГ) | 616.6х472.3х250.5 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 27" |
| Игровые технологии | Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | есть |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Кріплення на стіну | 75х75 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний | немає |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 48 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | VA |
| Цвет | черный |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴











