
Універсальна мобільна батарея Ttec 20000mAh LCD PD Black (2BB186S)
834 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2BB186S
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумулятор надвисокої ємності 20 000 мАг Може заряджати 3 різних пристрої одночасно Розумний чіпсет, сумісний із усіма мобільними пристроями Підтримує технології швидкого заряджання PD/QC/PPS Заряджання до 4 разів швидше Можна заряджати за допомогою кабелів Type-C або Micro USB. 2,1 А/10,5 Вт, вихід QC 18 Вт USB-A PD 20W USB-C вихід/вхід Захист від перенапруги для безпечної зарядки РК-індикатор батареї
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ttec |
| Цвет | Черный |
| Тип | Power bank |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 20000 мА/ч |
| Индикация | Да |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 404 г кг |
| Вихід USB | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.66 А |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Выход USB | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.66 А |
| Выход USB (4) | Нет |
| Выход USB (5) | Нет |
| Габарити | 129.6 х 69.8 х 27.7 мм |
| Габариты | 129.6 х 69.8 х 27.7 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | USB |
| Кабель в комплекте | Да |
| Кабель у комплекті | є |
| Количество USB-портов | 3 |
| Фонарик | Нет |
| Питание (зарядка) от | USB |
| сонячна панель | немає |
| Технология | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Час повної зарядки | немає даних |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 834 ₴






