
Універсальна мобільна батарея ColorWay LCD 10000mAh Black (CW-PB100LPI3BK-PDD)
542 ₴
- Нет в наличии
- Код: CW-PB100LPI3BK-PDD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компактний і функціональний УМБ ColorWay ідеально підійде для подорожей і практично не займає місце в сумці. Високоємкий акумулятор ефективний у порівнянні зі стандартними УМБ, з великою віддачею до 22.5Вт. Підтримує практично всі сучасні протоколи зарядки такі як: (VOOC / DASH, MTK1.0 / 2.0, Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0 & 3.0 & 4.0, Huawei Fast Charge, Huawei Super Charge, Samsung Fast Charge, Apple Fast Charge), що дозволить з максимальною швидкістю заряджати Ваші пристрої. Можливість швидкої зарядки не тільки смартфона, але і самого Powerbank по Type-C - досить мати всього лише один кабель! Оснащений LED-індикатором завдяки якому Ви зможете контролювати рівень заряду, а ємності в 10000 мАг цілком вистачить для задоволення потреб в зарядці вашого гаджета. Ідеальний аксесуар який підійде до будь-якого пристрою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Цвет | Черный |
| Тип | Power bank |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 мА/ч |
| Индикация | Да |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 217 г кг |
| Вихід USB | 5 В/3 А, 5 В/4.5 А, 4.5 В/5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А, 5 В/4.5 А, 4.5 В/5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 5 В/4.5 А, 4.5 В/5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.67 А |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Время полной зарядки | нет данных |
| Выход USB | 5 В/3 А, 5 В/4.5 А, 4.5 В/5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (2) | 5 В/3 А, 5 В/4.5 А, 4.5 В/5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.67 А |
| Габарити | 79 x 58 x 25 мм |
| Габариты | 79 x 58 x 25 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | USB |
| Кабель в комплекте | Да |
| Кабель у комплекті | є |
| Количество USB-портов | 3 |
| Фонарик | Нет |
| Питание (зарядка) от | USB |
| сонячна панель | немає |
| Технология | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Час повної зарядки | немає даних |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 542 ₴











