
Універсальна мобільна батарея ColorWay Slim PD 10000mAh White (CW-PB100LPG3WT-PD)
519 ₴
- Нет в наличии
- Код: CW-PB100LPG3WT-PD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Підтримує високошвидкісні протоколи заряджання Quick Charge 3.0 та Power Delivery потужністю 18 Вт, що дозволить заряджати пристрої максимально швидко. А якісний літій-полімерний акумулятор запобігає їх пошкодженню завдяки вбудованому захисту від перепадів напруги, короткого замикання та перезаряджання. Місткість батареї дозволить зарядити Ваш девайс не один раз.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Цвет | Белый |
| Тип | Power bank |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 мА/ч |
| Индикация | Да |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 218 г кг |
| Вихід USB | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Время полной зарядки | нет данных |
| Выход USB | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Габарити | 139 х 69 х 15.5 мм |
| Габариты | 139 х 69 х 15.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | USB |
| Кабель в комплекте | Да |
| Кабель у комплекті | є |
| Количество USB-портов | 2 |
| Фонарик | Нет |
| Питание (зарядка) от | USB |
| сонячна панель | немає |
| Технология | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Час повної зарядки | немає даних |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 519 ₴











