
Монітор Samsung 27" Odyssey G5 (LC27G55TQWIXCI) VA Black Curved
9 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: LC27G55TQWIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вигнутий екран для максимального занурення Вигнутий екран монітора покликаний змінити ваші уявлення про перегляд розважального контенту або роботі. Завдяки його вигнутій матриці створюється більш широке поле зору, через що його екран здається більше, ніж екран плоского монітора аналогічної діагоналі. Краї вигнутого екрана знаходяться ближче до очей користувача, завдяки чому вдалося знизити напруження на очі, тому що їм простіше буде перефокусуватися від центру до країв зображення. Eye Saver Mode Блакитне світіння при тривалому впливі негативно впливає на зір, режим Eye Saver Mode знижує навантаження на очі під час роботи за монітором шляхом зниження інтенсивності блакитного світіння. Flicker Free Технологія забезпечує захист очей від постійної напруги, викликаної мерехтінням і дозволяє довше працювати. HDMI і DP роз"єми Монітор Samsung готовий до підключення пристроїв, що виводять високу роздільну здатність. Завдяки наявності HDMI роз"єму ви зможете підключити до монітора ігрові приставки, Blu-ray плеєри та інші HDMI-сумісні пристрої. Крім цього монітор має класичний DP роз"єм для підключення комп"ютерів. Матриця з широкими кутами огляду (178°/178°) Монітор володіє матрицею з широкими кутами огляду (178°/178°), що забезпечує комфортний перегляд під будь-яким кутом - сидите ви одні перед монітором або використовуєте його на мітингу з колегами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Габарити (ШхВхГ) | 710.1х533.6х272.6 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Контрастность | 2500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 59 Вт |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 9 399 ₴










