
Вбудована морозильна камера Vestfrost IFN 2791 E
22 603 ₴
- Нет в наличии
- Код: IFN 2791 E
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ECO РЕЖИМ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ Економний режим аналізує роботу приладу VESTFROST за період використання і оптимізує робочий цикл для того, щоб мінімізувати використання електроенергії. ЗМІНА НАПРЯМКИ ВІДКРИТТЯ ДВЕРЕЙ Всі холодильники та морозильні камери VESTFROST обладнані технологією зміни напряму відкриття дверей, що в рази полегшує вибір його місця розташування. Антибактеріальні ущільнювачі Дверні ущільнювачі виготовлені з матеріалів, в складі яких є активний антигрибковий засіб, що перешкоджає утворенню цвілі і руйнування ущільнювача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х1770х550 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | немає даних |
| Габариты (ШхВхГ) | 540х1770х550 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | нет данных |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | white |
| Полезный объем | 197 л |
| Об`єм корисний | 197 л |
| Объем полезный | 197 л |
| Перевешивание двери | Да |
| Перевішування дверей | є |
| Мощность замораживания | 15 кг/добу |
| Режим суперзаморозки | є |
| Система керування | електронна |
| Система разморозки | No Frost |
| Система розморожування | No Frost (сухая) |
| Система управления | Электронное |
| Тип управления | електронний |
| Швидке заморожування | є |
Информация для заказа
- Цена: 22 603 ₴








