Передвстановлені програми і запам"ятовування програм користувача - для легкого вибору Ряд моделей мікрохвильовок мають запрограмовані автоматичні програми для швидкого приготування улюблених страв. Достатньо обрати тип і вагу продуктів, а піч сама визначить оптимальну потужність і час приготування. Якщо ви часто використовуєте одну й ту ж саму програму, скористайтесь функцією запам"ятовування.Так ви збережете необхідні налаштування, щоб наступного разу розпочати процес приготування одним натиском на кнопку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Белый |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Тип управления | Сенсорное |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | кварцевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 592 х 390 х 375 мм |
| Габарити ніші для вбудовування | 566 х 365 х 550 мм |
| Габариты | 592 х 390 х 375 мм |
| Габариты ниши для встраивания | 566 х 365 х 550 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр поддона | 31.5 см |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр піддону | 31.5 см |
| Максимальная мощность гриля | 1200 Вт |
| Максимальная мощность микроволн | 800 Вт |
| Об `єм | 23 |
| Объём | 23 л |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип грилю | кварцовий |
| Тип керування | Сенсорное |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
Информация для заказа
- Цена: 9 646 ₴








