
Смартфон Samsung Galaxy A13 SM-A135 3/32GB Dual Sim Black_
5 334 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-A135FZKUSEK_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Більший дисплей — ширші можливості Завдяки 6,6-дюймовому екрану Infinity-V на смартфоні Galaxy A13 ви зможете побачити все, що приховано від вашого погляду. Насолоджуйтесь живим чітким зображенням із технологією FHD+. Стильний мінімалістичний дизайн Galaxy A13 поєднує делікатні кольори та приємну на дотик текстуру. Завдяки витонченим вигинам його зручно тримати під час роботи з екраном. Виберіть колір за смаком: чорний, білий або блакитний. Робіть незрівнянні фото із системою з чотирьох камер Зафіксуйте цінні моменти у всіх деталях з основною камерою 50 Мп. Розширте кут огляду з ультраширококутною камерою. Камера з датчиком глибини допоможе налаштувати фокус, а макрооб’єктив зняти все до найдрібніших деталей. Стильні селфи з фронтальною камерою Знімайте дивовижні селфи за допомогою фронтальної камери 8 Мп на Galaxy A13 та ефекту боці — менше фону, більше за вас! Чудовий акумулятор, який тримає заряд два дні Будьте на крок попереду із надійним акумулятором. Робіть будь-що, не турбуючись про заряд, з акумулятором 5000 мА·ч (стандартна ємність). Вийдіть за межі звичайного прослуховування завдяки Dolby Atmos Просто підключіть навушники, щоб перенестись до музики та фільмів. Завдяки Dolby Atmos ви почуєте насичений, насичений та просторовий звук, ніби ви перебуваєте всередині сцени. Захистіть те, що для вас важливо Вбудований в апаратне та програмне забезпечення телефону з самого початку, Samsung Knox захищає ваш телефон з моменту його увімкнення. Пропонуючи багаторівневу безпеку, він захищає вашу найбільш конфіденційну інформацію від шкідливих програм та загроз.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Samsung Exynos 850 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 195 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.1х76.4х8.8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.6 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Колір | Чорний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+5+2+2 Мп |
| Основная камера | 50+5+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Samsung Exynos 850 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 2408x1080 |
| Роздільна здатність | 2408x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | есть |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матрицы | PLS |
| Тип матриці | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 334 ₴








