
Утюжок (Випрямляч) для волосся Philips BHS675/00
1 799 ₴
- Нет в наличии
- Код: BHS675/00
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Технологія SplitStop Ми розробили нове рішення, щоб боротися з посіченими кінчиками, — технологію SplitStop. Унікальне поєднання датчика UniTemp і гладких пластин із керамічним покриттям гарантує турботу про здоров’я волосся. Датчик UniTemp контролює температуру укладання, щоб на волосся не впливали високі температури. Тепер ви зможете досягти таких самих прекрасних результатів, однак за більш щадної температури — на 20 °C нижче. Ідеальна зачіска й більш здорові кінчики волосся. Кератинове покриття Кератин — важливий складник волосся, що робить їх міцними, здоровими та красивими. Керамічний матеріал вкрито кератином для додаткового захисту. Іонізація Негативно заряджені іони дають змогу зняти статичну електрику й поліпшити загальний стан волосся, а також сприяють закриттю волосяних лусочок, надаючи волоссю додаткового блиску. Тому ваше волосся гладке, сяйне й шовковисте. Подовжені пластини (105 мм) Професійні розпрямні пластини завдовжки 105 мм дають змогу укласти волосся швидше та простіше. Керамічні пластини Гладкі пластини з керамічним покриттям запобігають ушкодженню волосся під час укладання. Цифрове настроювання температури Цифровий дисплей з 11 настройками температури до 230 °C дає змогу контролювати та настроювати температуру для вашого типу волосся, захищаючи його від пошкодження. Термоізольований наконечник Наконечник стайлера виготовлено з особливого ізоляційного матеріалу, тому він залишається холодним. Ви можете торкатися до нього, використовуючи прилад, щоб створити чудові локони, хвилі або розкішну укладку. Швидко нагрівається Цей випрямляч швидко нагрівається й буде готовий до використання всього за 30 секунд. Шнур 1.8 м Зручно використовувати завдяки кабелю живлення завдовжки 1.8 м. Автовимкнення Цей стайлер має функцію автоматичного вимикання, розробленої для безпеки. Якщо залишити прилад увімкненим, він автоматично вимкнеться через 30 хвилин.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 11 |
| Подача пара | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Іонізація | є |
| Автовідключення | є |
| Автоотключение | есть |
| Вращающийся шнур | есть |
| Время нагрева | 30 сек |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гофре | немає |
| Дисплей/индикация температуры | есть |
| Дисплей/індикація температури | є |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Ионизация | есть |
| Колір | чорний |
| Кількість температурних режимів | 11 |
| Мощность | 53 Вт |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для подвешивания | есть |
| Петля для підвішування | є |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | кераміка |
| Покрытие пластин | керамика |
| Потужність | 53 Вт |
| Рабочая температура | 130-230°C |
| Робоча температура | 130-230°C |
| Тип | праска для волосся |
| Цвет | черный |
| Час нагріву | 30 сек |
| Ширина пластин | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴







