Чиста духова шафа без зусиль. Покриття EcoClean Direct піклується про чистоту духової шафи — і про твій вільний час. Стіни та верх духової шафи покриті надтонкими керамічними сферами, завдяки чому бризки жиру руйнуються під час готування їжі. Коли знадобиться, просто протри дно духової шафи та скляні дверцята. Для найкращого результату ми радимо час від часу вмикати цикл відновлення. Легко керувати. LCD-дисплей керування знаходиться на фронтальний панелі приладу. Дисплей простий у використанні, надає прямий доступ до додаткових функцій та налаштувань. Утоплювані ручки керування Висувні/утоплювані ручки дозволяюь полегшити очищення зовнішньої панелі духової шафи. Особливо плавне та тихе закривання дверцят духової шафи. Дверцята духової шафи тепер зручніші, ніж будь-коли: спеціальний механізм запобігає захлопуванню духовки. Коли ви обережно натискаєте на дверцята, вони зупиняються безпосередньо перед закриттям, а потім механізм закриває їх обережно і тихо, гарантуючи тим самим довгий термін служби як вашої духовки, так її дверцят. Легко розміщуйте та виймайте деки з духовки. Наша система телескопічних напрямних безпечна та проста у використанні. На рівні, оснащенному телескопічними рейками, розмістити деко зі стравою набагато легше. Вам більше не потрібно тягнутися до гарячої духовки руками, аби швидкой перевірити стан приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Нет |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 594 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 594 х 548 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Довідник дверцят | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 8 |
| Количество стекол дверцы | нет данных |
| Количество программ | 8 |
| Кількість программ | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 66 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 66 |
| Перемикачі | поворотні утоплювані + сенсорні |
| Потужність грилю | немає даних |
| Программы | 3D гаряче повітря, м'яке гаряче повітря, верхній/нижній нагрів, нижній нагрів, Vario-гр иль великої площі, гриль + гаряче повітря, піца, розморожування |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.99 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 15 699 ₴












