
Смартфон Tecno Pop 5 LTE (BD4i) 3/32Gb Dual Sim Ice Blue (4895180777356)
3 240 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4895180777356
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Широкий екран та стильний дизайн POP 5 LTE оснащений класичним екраном 6,52" HD+ з виїмкою у вигляді точки, який забезпечує широкий огляд для зручності перегляду. Екран POP 5 LTE також характеризується надвисокою роздільною здатністю (720*1600) для чіткого та виразного зображення. Повна енергія: залишайтеся завжди на зв'язку POP 5 LTE оснащений енергоємним акумулятором 5000 мАг із тривалим часом роботи. Забудьте про часту підзарядку. Чудові знімки Привітайте оновлення подвійної основної камери 8 Мп з ІІ та двома спалахами, яка дозволить вам робити чудові фотографії. Велика пам'ять, оптимальні характеристики роботи POP 5 LTE оснащений пам'яттю (ПЗП 32 ГБ), яка забезпечує плавну роботу; Ви можете зберігати багато фотографій та завантажувати більше програм. Розблокування по відбитку пальця Зручний доступ Функція розблокування за відбитком пальця POP 5 LTE забезпечує безпечний, зручний та швидкий доступ до телефону.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 200.8 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.84х76.09х8.75 мм |
| Гарантия | 13 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.52 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8+2 Мп |
| Основная камера | 8+0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | MediaTek Helio A22 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 240 ₴











