
Планшетний ПК Blackview Tab 10 4/64GB 4G Dual Sim Grey (6931548307174)
8 003 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931548307174
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дизайн Корпус відмінною збірки з міцного полікарбонату, стильний стриманий і привабливий. Уже з першого погляду, виникає бажання купити Blackview Tab 10. Великий екран дає широкий простір для застосування його функціоналу. Зручне розташування кнопок, слотів і роз’ємів дає можливість працювати з гаджетом в будь-якому місці з максимальним комфортом. Купити планшет Blackview Tab 10 можна в сірому, золотом або срібному кольорі. На лицьовій панелі, по центру рамки праворуч (якщо тримати гаджет вертикально) розташований фронтальний об’єктив. Тильна сторона вмістила акуратний блок головної камери і фірмовий логотип. Дисплей За своєю ціною, Blackview Tab 10 пропонує власнику відмінний IPS дисплей. Діагональ 10.1 дюйма, дозвіл 1920х1200рх забезпечує досить високу якість зображення у форматі Full HD. Купіть планшет Blackview Tab 10, ви отримаєте відмінну якість передачі кольору, а також хороший запас яскравості і контрастності. Продуктивність Вирішивши купити Blackview Tab 10, ви отримаєте відмінне залізо. Чудовий, для своєї ціни, чіп MediaTek MT8768 з графікою PowerVR GE8300 і 4 Гб ОЗП здатний обробити практично будь-які навантаження. Купити модель можна з вбудованим сховищем 64Гб, з можливістю розширення, завдяки гібридному слоту для SIM/SD-карти. Акумулятор Батарея Blackview Tab 10 ємністю 7480мАг забезпечить до півтори доби роботи, а функція швидкої зарядки дозволить заповнити енергію від 0 до 100% всього за 40 хвилин. Камери Об’єктиви Blackview Tab 10 дісталися відмінні, для планшета. Дозвіл 13Мрх і 8Мрх дозволить створювати якісні знімки і відмінну відеозв’язок. Комплектація кабель USB /Type-C інструкція OTG кабель навушники блок живлення (9V 2A) чохол-накладка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 11 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 529 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n/ac |
| Батарея | 7480 mAh |
| Вага | 529 г |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Вес | 523 г |
| Встроенная память | 64 ГБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Колір | сірий |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Оперативная память | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 11 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Основная камера | 13 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek MT8768 |
| Процессор | MediaTek MT8786 |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Роздільна здатність | 1920х1200 |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 9.3 мм |
| Толщина корпуса | 8.4 мм |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 8 003 ₴







