
Смартфон Tecno Pop 5 (BD2d) 2/32GB Dual Sim Ice Lake Green (4895180775109)
3 227 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4895180775109
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Удосконалення пам’яті, більш плавна робота. Обсяг вбудованої пам’яті смартфону POP 5 тепер становить 32 Гб для зберігання фотографій, музики, відео та інших файлів. Великий 6-дюймовий екран має вбудовану функцію мультитач. Зображення набагато більше, чіткіше та реалістичніше. Тепер ви можете насолоджуватися не просто ширшим оглядом, а й розширити свої враження від ігор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 3G (UMTS) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Цвет | Зелёный |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Процессор | MediaTek MT6580P |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | Є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вага | 194 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.87x76.09x8.75 мм |
| Гарантия | 13 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.2 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Колір | зелений |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | Є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 5+2 Мп |
| Основная камера | 5+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | Немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek MT6580P |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1560 x 720 |
| Роздільна здатність | 1560 x 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | Є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | Немає даних |
| Частота процесора | 1.3 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 3 227 ₴








