
Монiтор Samsung 23.5" C24F390F (LC24F390FHIXCI) VA Black Curved
4 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: LC24F390FHIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вигнутий екран для максимального занурення Вигнутий екран монітора покликаний змінити ваші уявлення про перегляд розважального контенту або роботи. Завдяки його зігнутій матриці створюється ширше поле зору, через що його екран здається більшим, ніж екран плоского монітора аналогічної діагоналі. Краї вигнутого екрану знаходяться ближче до очей користувача, завдяки чому вдалося знизити напругу на очі, оскільки їм простіше буде перефокусовуватися від центру до країв зображення. Ергономічна підставка для зручного регулювання Екран монітора можна нахилити для зручної роботи, але при цьому не погіршуватиметься картинка і ви завжди зможете добитися максимуму від виконаної роботи. Eye Saver Mode Блакитне світіння при тривалій дії негативно впливає на зір, режим Eye Saver Mode знижує навантаження на очі під час роботи за монітором шляхом зниження інтенсивності блакитного світіння. Game Mode Режим Game Mode по натисненню однієї кнопки. Вбудований режим(Game Mode) спеціально для тих, хто любить грати. Цей режим можна легко включити/вимкнути натисненням всього однієї кнопки, він призначений для оптимізації зображення(кольорів і рівня контрастності) під час гри, що означає більш насичений чорний колір і яскраві світлі тони одночасно. Flicker Free Технологія забезпечує захист очей від постійної напруги, викликаної мерехтінням і дозволяє довше працювати. Magic Upscale При відтворенні картинки малої роздільної здатності на екрані FullHD монітора, може значно зменшитися деталізація і відповідно якість зображення. Функція Magic Upscale забезпечить автоматичне згладжування текстур зображення малої роздільної здатності, щоб Ви могли насолодитися якісною картинкою. HDMI і VGA роз"єми Монітор Samsung готовий до підключення пристроїв, що виводять високу роздільну здатність. Завдяки наявності HDMI роз"єму ви зможете підключити до монітора ігрові приставки, Blu-ray плеєри і інші HDMI-сумісні пристрої. Окрім цього монітор має класичний VGA роз"єм для підключення комп"ютерів. Eco Saving Plus Эко-энергосберегающая технологія знижує яскравість екрану для підвищення енергоефективності. Доступні ручне (25%, 50%) і автоматичне (знижує споживання приблизно на 10%) регулювання яскравості чорних секцій екрану.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | 1 |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 3.3 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Габарити (ШхВхГ) | 547.8х418.2х206.5 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диагональ экрана | 23.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴









