
Мобільний телефон Nokia 110 2019 Dual Sim Black
962 ₴
- Нет в наличии
- Код: Nokia 110 2019 Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Nokia 110 Більше грайте, довше розмовляйте Слухайте музику без перерв Зберігайте в кишені тисячі пісень з вбудованим MP3-плеєром та слотом для картки пам"яті MicroSD до 32 ГБ. Завдяки акумулятору з тривалим зарядом можна слухати улюблену музику упродовж усього дня. Встановлюйте нові рекорди Розважте себе грою Snake. А якщо вам вже не цікава класика, оберіть одну з чотирьох настільки ж захоплюючих try-and-buy ігор, таких як "Doodle Jump" та "Football Cup", які ви зможете придбати після пробного використання. Знімайте світ навколо себе Побачили щось цікаве? Назавжди закарбуйте цей момент у пам’яті, зробивши фото або відео на основну камеру. Надійний телефон. Гідний стиль. Виготовлений з міцного полікарбонату, телефон Nokia 110 стійкий до подряпин і відмітин від щоденного користування, крім того він дуже зручно лежить у руці. Залежно від власних вподобань, ви можете обрати один із трьох наявних кольорів. Нескінченні розмови Розмовляйте ще довше. До 14 годин спілкування на одному заряді — після чого ви зможете легко скористатися зарядним пристроєм із Micro USB роз"ємом. Nokia 110 Розважайтеся протягом усього дня з MP3-плеєром, FM-радіо, "Snake" та іншими захоплюючими іграми. Залишайтеся на зв"язку довше та розмовляйте без зайвих турбот про батарею завдяки акумулятору з тривалим зарядом. Знімайте світ навколо себе на основну камеру. Телефон, що пасує до вашого стилю життя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| IrDA | немає |
| SD-карта | microSD до 32 ГБ |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 800 мАг |
| Емкость аккумулятора | 800 мАч |
| Вес | 80 г кг |
| Габарити | 115.15x49.85x14.3 мм |
| Габариты | 115.15x49.85x14.3 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ дисплея | 1.77 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 1.77 |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Защита от влаги и пыли | Нет |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Объём встроенной памяти | 4 МБ |
| Объем оперативной памяти | 4 МБ |
| Объем встроенной памяти | 4 МБ |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Основная камера | 0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 32 ГБ |
| Протиударний | Нет |
| Підтримка SD-карти | 32 ГБ |
| Разрешение дисплея | 120x160 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 160х120 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Стандарты связи | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Фронтальна камера | немає |
| Фронтальная камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 962 ₴



