
Мобільний телефон Sigma mobile X-treme AZ68 Dual Sim Black/Red
1 377 ₴
- Нет в наличии
- Код: X-treme AZ68 Black/Red
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
X-treme AZ68 - надійний, захищений, зручний та функціональний телефон. Телефон є повністю пилезахищеним і може знаходитися до 60 хвилин під водою на глибині до 3 метрів. Захист гарантується при щільно закритих заглушках на роз'ємах. Пилонепроникність і можливість безпечного занурення у воду підтверджені міжнародним сертифікатом захисту IP68. Крім захищеності X-treme AZ68 має достатній функціонал для виконання повсякденних завдань. Телефон оснащений великим контрастним QVGA-дисплеєм діагоналлю 2,4" роздільною здатністю 320х240 пікселів. На набірних клавішах відображені відразу три алфавіти: український, англійський та російський. Файловий менеджер дозволяє працювати з файлами у пам'яті телефону та на карті пам'яті. Доступні такі операції, як копіювання, переміщення, видалення, створення папок. Мобільний телефон X-treme AZ68 - це класичний телефон з базовим функціоналом для дзвінків і відправлення повідомлень, календарем, будильником, калькулятором, ліхтариком, диктофоном. Наявність FM-радіо, аудіоплеєра і відеоплеєра дозволяє насолоджуватися улюбленою музикою або ж переглядати в дорозі відео. Навушники є в комплекті. FM-радіо функціонує із вбудованою антеною, тому прослуховування радіостанцій можливе як з гарнітурою, так і без неї. Потужний 3-х світлодіодний ліхтарик на два режими світіння - звичайні та мерехтіння (вмикається окремою клавішею на клавіатурі). За допомогою 0,3-мегапіксельної камери можна зафіксувати цікаві моменти або зробити фото всіх друзів та колег і встановити їх на контакти. Для здійснення дзвінків і спілкування SMS-ками можна використовувати до двох SIM-карт форматів miniSIM. Дуже зручна опція даного телефону – під кожну картку своя кнопка виклику. Телефон оснащений функцією "Білий список" для тих номерів, яким дозволено вхідний дзвінок. Телефонна книга вміщує до 500 контактів. Додатковий microSD слот дозволяє збільшити вбудовану пам'ять телефону за допомогою під microSD карток об'ємом до 32 ГБ. Акумулятор X-treme AZ68 має ємність 1700 мАг, а це означає, що одного заряду вистачить на тривалу автономну роботу – до 32 годин безперервних розмов по телефону. Надійність та захищенність, зручні габарити телефону та достатній функціонал оцінить користувач, що веде активний спосіб життя!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma mobile |
| Цвет | Белый |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IrDA | немає |
| SD-карта | microSD до 32 ГБ |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 1700 мАг |
| Емкость аккумулятора | 1700 мАч |
| Вес | 120 г кг |
| Габарити | 129x57.2x15 мм |
| Габариты | 129x57.2x15 мм |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Диагональ дисплея | 2.4 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 2.4 |
| Захист від вологи та пилу | IP68 |
| Защита от влаги и пыли | IP68 |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Объём встроенной памяти | немає даних |
| Объем оперативной памяти | нет данных |
| Объем встроенной памяти | нет данных |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Основная камера | 0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 32 ГБ |
| Протиударний | Нет |
| Підтримка SD-карти | 32 ГБ |
| Разрешение дисплея | 320x240 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Стандарты связи | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Фронтальна камера | немає |
| Фронтальная камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 377 ₴





