
Смартфон Blackview A55 3/16GB Dual Sim Ink Green (6931548308263)
2 690 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931548308263
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чудові види на великому екрані Вирушайте в свою наступну неймовірну та захоплюючу візуальну подорож на великому 6,528-дюймовому дисплеї з шовковистою гладкістю та швидкою реакцією. Роздільна здатність високої чіткості забезпечує яскравість реального світу, яка вас дуже зачаровує. Акумулятор 4780 мАг Працюйте довше, заряджайте менше Під капотом A55 вбудований акумулятор вище за середній, і він виявляється потужною електростанцією, яка постійно заряджає вас, забезпечуючи більше одного дня регулярного використання. Навіть якщо ви активний користувач смартфону, він все одно триває довше, ніж ви можете очікувати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Зелёный |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4780 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 196 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.5x76.7x9.1 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.52 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 16 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 16 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 64 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | MediaTek MT6761V |
| Підтримка SD-карти | 64 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 64 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 2 690 ₴









