
Смартфон Xiaomi Redmi 9A 2/32GB Dual Sim Sky Blue
3 843 ₴
- Нет в наличии
- Код: Redmi 9A 2/32GB Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Повне занурення в контент 6,53 - дюймовий дисплей з кінематографічним співвідношенням сторін 20:9 відтворює живу і яскраву картинку в HD+ якості. Мінімальні рамки і непомітний виріз під фронтальну камеру збільшують площу екрану і забезпечують серйозну перевагу в будь-якій грі або при перегляді відео. Технологія захисту від синього кольору зберігає очі від втоми і дискомфорту при тривалому використанні смартфона. Збільшена автономність Потужна батарея на 5000 мАч забезпечує до 19 годин роботи в режимі перегляду відео і до 14 годин гри. Фірмова технологія оптимізації енергоспоживання гарантує, що вам не доведеться шукати можливість підзарядитися в середині дня. Термін служби батареї збільшено на 25%, а це значить, що навіть 2.5 року інтенсивного використання не приведуть до погіршення стану акумулятора. Потужний процесор MediaTek Redmi 9A працює на базі сучасного процесора MediaTek Helio G25. Ви зможете легко користуватися будь-якими ресурсоємними додатками, грати в сучасні ігри, працювати з документами і редагувати фото - смартфон миттєво реагує на всі ваші команди. Спеціальна технологія HyperEngine робить ігровий процес більш плавним і стабільним, забезпечує реалістичність персонажів і візуальних ефектів. Чіткі і яскраві фото З вдосконаленою камерою 13 Мп можна сміливо розраховувати на ідеальний результат будь-фотосесії. Технологія AI beautify 5.0 забезпечує отримання яскравих і насичених знімків, на яких ви виглядаєте просто чудово. Унікальний ефект Kaleidoscope дозволить створювати веселі відео, щоб порадувати друзів. неперевершені Селфі Фронтальна камера 5 Мп з технологією AI Beautify отримує дивовижні Селфі - знімки. Тепер ви можете знімати групові Селфі, а функція Palm Shutter допоможе отримати прекрасний кадр простим помахом долоні. Інформація під захистом Ви зможете за секунду розблокувати Redmi 9A, використовуючи технологію розблокування по обличчю AI Face Unlock. Високоточні сенсори миттєво дізнаються риси вашого обличчя незалежно від зачіски, макіяжу або одягу. Доступ сторонніх до інформації надійно захищений. Чудовий дизайн Redmi 9A звертає на себе увагу завдяки сучасному дизайну і яскравого колірного виконання. Його задня панель має текстуровану поверхню, на якій не видно відбитки пальців і потертості. Лаконічна форма і м"які лінії забезпечують комфортне використання смартфона навіть однією рукою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G25 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 194 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.9х77.1х9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.53 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Колір | синій |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13 Мп |
| Основная камера | 13 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G25 |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 3 843 ₴








